Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29. apr
19:00
Skjold
2
Union
0
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:00
Spartak Ciervo
7
Viktoria 2
2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:30
FC Ryparken
Rødovre
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. maj
16:45
Østerbro IF
Lyngby Boldklub 1921 (2)
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:15
Nørrebro United
Kastrup
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:30
Giovani Hajduk
Beatum
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:00
Skjold 5
HB 5
Serie 3, P2/5 Forår P4
|
|||||||||||||||||||
01. maj
21:00
HB 2
Amager FF
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Prespa
FB 9
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:30
Hakoah
KFB 4
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:30
Nørrebro BK
Brønshøj BK
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Østerbro IF 8
FA 2000 15
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Skjold 15
Union 6
Serie 4, P2/9 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
BK Rødovre
Fremad Valby 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Østerbro IF 2
FA 2000 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
BK Rødovre
Fix 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:25
FA 2000 3
Hellas 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
Østerbro IF
Oversidder
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
Fix 2
Østerbro IF 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:50
Hellas 1
Fremad Valby 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Østerbro IF 2
BK Rødovre
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Fremad Valby 3
FA 2000 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:40
Fix 2
Hellas 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
FC Ryparken 4
Fremad Valby 10
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
FC Ryparken
CSC
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Nørrebro United 2
Østerbro IF 3
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:15
FC Ryparken 6
FA 2000 14
UHT
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:15
FC Ryparken 2
HB 9
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Skjold 9
Vanløse IF 5
Serie 4, P2/9 Forår P6
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:30
FC Ryparken 8
B.93 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:30
Østerbro IF 2
FA 2000 1
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
04. maj
16:00
FC Ryparken 3
Vestergården
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:15
Østerbro IF 4
Fix 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
09:15
Østerbro IF 2
Hellas 1
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Skjold 5
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Oversidder
Østerbro IF 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
JIF Hakoah
KB 9
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
GVI 3
Hellas 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
JIF Hakoah
B.93 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Hellas 2
HB
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Skjold 5
Nørrebro United 6
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Østerbro IF 4
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Østerbro IF
Stefan
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Nørrebro United 6
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
Oversidder
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
B.93 4
GVI 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
HB
KB 9
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
GVI 3
JIF Hakoah
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
KB 9
Hellas 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Oversidder
Skjold 5
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Oversidder
Østerbro IF 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Nørrebro United 6
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
B.93 4
HB
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
JIF Hakoah
Bk. Heimdal
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
FC Ryparken 4
Fremad Amager 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
16:00
Skjold
HIK 2
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
17:45
Østerbro IF 2
B.93 4
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
17:45
Østerbro IF 9
CSC
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:00
Spartak Ciervo
FA 2000 4
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
16:45
Østerbro IF 1
KB 3
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:15
Skjold
FB 8
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:30
FC Ryparken (S5P4)
Østerbro IF (S1P2)
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
16:45
Østerbro IF 2
Stefan
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:00
Nørrebro United
Sundby 2
KS, Kvinder Forår KSK
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:00
Skjold
Glostrup
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
18:00
FK Prespa
Valby Bk.
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
20:00
FC Nordhavn
Sporting 43
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
20:45
HB 13
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
11. maj
09:30
Østerbro IF 3
KB 6
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
FC Ryparken 7
Union 16
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
FC Ryparken
Oversidder
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:15
FC Ryparken 5
Oversidder
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:15
FC Ryparken
HB 2
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
Skjold 2
FA 2000 3
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:30
FC Ryparken 3
FC Ryparken 2
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
FC Ryparken 2
Husum 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:15
Nørrebro United
Dragør
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:30
Giovani Hajduk
PI Fodbold
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:30
Nørrebro BK
Skovshoved IF
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:30
Hakoah
Østerbro IF 5
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
Østerbro IF 8
K.B. 8
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Skjold
HB
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:45
Østerbro IF 1
Hellas 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Nørrebro United
Oversidder
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
FC Ryparken 6
Dankurd IF
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
FC Ryparken 4
CIK 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:15
FC Ryparken 2
Frem 3
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:15
FC Ryparken 8
Skovshoved IF
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Skjold 3
HIK 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:45
Skjold 4
KB 3
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:00
FC Ryparken
Oversidder
Serie 5, P1, 23/24 Pulje 1B
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:45
Østerbro IF
Hellas
U13 Drenge 5 (11) 8:8 Forår dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:45
Østerbro IF 4
Skovshoved IF 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Heimdal
B 1908
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
Østerbro IF
Fremad Amager 2
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:45
Østerbro IF 2
Oversidder
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
19. maj
17:45
Østerbro IF 10
Frem 11
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:00
Spartak Ciervo
Union 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
16:45
Østerbro IF 2
B 1903 3
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
11:00
Skjold
Lyngby Bk
M+70 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:00
FC Nordhavn
Copenhagen Calcio
UHT
Serie 3, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
21:00
Bk. Viktoria
Oversidder
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Østerbro IF 4
Amager FF 2
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:30
FK Prespa
Nørrebro United
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Skjold 9
Frem 4
Serie 4, P2/9 Forår P6
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
FC Ryparken
Fix
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
FC Ryparken 4
Frem 10
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:15
FC Ryparken 6
Frem 16
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:15
FC Ryparken
Union 4
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Skjold 7
FB 10
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Østerbro IF
Hillerød Fodbold
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:30
FC Ryparken 3
Union 6
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
Østerbro IF 3
Vanløse 2
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
Østerbro IF 4
Nørrebro United 5
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
FC Ryparken 4
HB 7
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
09:30
Østerbro IF 3
Fremad Valby 2
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
09:30
Østerbro IF 3
GVI 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
09:30
Østerbro IF
KB
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
AB Tårnby 4
JIF Hakoah
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Kastrup 3
Union 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
AB Tårnby 4
Hekla 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:25
Union 2
B 1908 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Østerbro IF 2
Stefan 1
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Østerbro IF 2
Hekla
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
Hekla 3
Kastrup 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:50
B 1908 3
JIF Hakoah
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Kastrup 3
AB Tårnby 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
JIF Hakoah
Union 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:40
Hekla 3
B 1908 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
Østerbro IF
Dragør 2
U19 Drenge 1 (05/06) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
Østerbro IF 8
Copenhagen Celtic 3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Skjold
HB
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:30
Giovani Hajduk
Vestia
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:00
Skjold
BK Avarta
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|